Využijte osvědčené marketingové nástroje

Vyladíme váš web za rozumné ceny

V současné době je na internetu více jak miliarda webových stránek, a každým dnem vznikají další. Ještě před pár lety platilo: "Kdo není na internetu, jakoby nebyl". Nyní, i když na internetu jste, se o vás zákazníci vůbec nemusí dozvědět. Existují však osvědčené internetové marketingové nástroje. A ty vás, za překvapivě nízké náklady, dostanou před oči vašich cílových skupin.  Tyto nástroje se neustále vyvíjejí a jejich možnosti se dále rozšiřují. V rukou experta dokáží s chirurgickou přesností splnit váš vytčený cíl.

 

Chcete více návštěvníků nebo zákazníků?

Marketingové nástroje - magnet

Zkontrolujeme webové stránky z pohledu SEO. Na tomto podkladě navrhneme úpravy, aby vám návštěvnost neutíkala mezi prsty. Analýzu vstupní stránky provedeme zcela zdarma!

Využijte práce našich copywriterek. Vytvoří originální texty na míru přímo vašim potřebám nebo efektivně upraví ty stávající. Přitáhněte své budoucí zákazníky/klienty k obsahu vašich stránek a příjemně je nalaďte na zájem o vaše produkty nebo služby.

Navrhneme optimální, přesně cílenou reklamní kampaň, aniž byste museli utrácet majlant. Už za tisíc korun získejte nové zákazníky! 

Pracujeme individuálně. Neváhejte a domluvte si osobní konzultaci nebo si rovnou objednejte SEO analýzu zdarma!

 

Chcete větší obrat ve vašem obchodě?

Marketingové nástroje - růst

Přivedeme zákazníky do vašeho obchodu. Více zákazníků = větší obrat = větší zisk (při správně nastavené marži). Víme jak na to!

Dobré SEO je základem úspěchu. Naše copywriterky upraví popisy zboží a kategorií tak, že budou vaše zákazníky doslova bavit.  Díky vhodně nastavené PPC kampani se pak v obchodě dveře netrhnou. Ano, internetová kampaň může podpořit i prodej ve vaší kamenné prodejně!

Neváhejte a domluvte si osobní konzultaci nebo rovnou objevte silné a slabé stránky vašeho e-shopového řešení. To vše díky naší SEO analýze zdarma!

  

Chcete, aby se o vás a vašich produktech/službách vědělo?

Marketingové nástroje - megafon

Dejte o sobě vědět díky internetovému marketingu!

Výborné texty, skvěle nastavený web a správně cílená reklamní kampaň způsobí, že zákazníci/klienti si vás sami najdou!

Je vaše cílová skupina na Facebooku, Linkedin, YouTube, Instagramu či jiné sociální síti? Promlouvejte k ní vhodným způsobem i tam! I s tím vám rádi pomůžeme! S námi ušetříte čas a peníze. Investujte pouze tam, kde to pro vás má smysl. 

Očekávejte od nás individuální přístup. Při osobní konzultaci se podrobně seznámíme s vašimi potřebami a cílovou skupinou. Teprve poté navrhneme vhodné řešení. Chcete nějak začít už dnes? Objednejte si SEO analýzu zdarma a zjistěte, jak si vaše stránky z pohledu vyhledávačů právě teď stojí!

 

Které marketingové nástroje jsou pro vás?

Marketingové nástroje - dohodaPro každého, v každé situaci, je vhodný trochu jiný mix aktivit. Je důležité vědět na koho cílíte, v jaké je fázi rozhodovacího cyklu, jak konkrétně chcete působit. Jsme agentura, která pokrývá všechny dostupné marketingové nástroje. Nebudeme vám vnucovat jednu věc, "kterou umíme". Díky skladbě našich specialistů pokrýváme vše od analýzy stránek, přes úpravu obsahu, až tvorbu a správy PPC kampaní ve všech hlavních systémech (AdWords, Sklik, Facebook). Vše za pečlivého sledování podrobných dat z Google Analytics.

Žádná zakázka pro nás není příliš malá! Máte zakázku, kterou potřebujete zvládnout v extrémně krátkém čase? Ani to není problém. Máme sehraný tým specialistů.

Zaměstnáváte více než 25 zaměstnanců? Využijte náhradní plnění od nás. Investujte tím do celospolečensky prospěšných služeb, a navíc s přínosem vysoké přidané hodnoty! 

Objednejte si SEO analýzu.

Váš první krok k úspěšné prezentaci na internetu.