SEO
ZDARMA

Specialista na on-line marketing

10 konkrétních výhod, které vám přinese SEO audit
Pondělí, 8 Říjen 2018 / RUBRIKA:

10 konkrétních výhod, které vám přinese SEO audit

Nemůžete být expertem na všechno. Ano, správný podnikatel je sám sobě programátorem, administrátorem, ideamakerem, copywriterem i SEO specialistou, jenže veškeré činnosti, které se s těmi profesemi pojí, ovládá jen částečně. Jistě, pro začátek to stačí, ale polovičatě řešené SEO znamená i naplnění pouze 50 % potenciálu, který ve vašem projektu dříme. A to je škoda, nemyslíte?

Konstruktivní kritika je nezbytným předpokladem progresu. Což o to, dílčího úspěchu lze dosáhnout i s počátečním nadšením, ale nikdo není dokonalý a ani sebevětší entuziasmus v kombinaci s prvotním stádiem workoholismu vám nezajistí úspěšnou online propagaci toho, v čem jste nejsilnější. Pokud chcete dostat váš internetový byznys na další level, SEO audit je tím pravým prvním krokem na cestě k vyšší metě. Uvidíte, že budete víc vidět.

SEO audit – co a proč?

SEO audit vám poskytne komplexní zpětnou vazbu na vaše WWW stránky. Odkrývá pohled vyhledávačů, který je důležitý pro účinnou optimalizaci webu. A naplnění potenciálu vašeho podnikání. Co všechno takový SEO audit obnáší a jaké konkrétní výhody vám přinese?

  1. Rank tracking

Rank tracking vám ukáže základní přehled, jak si stojíte v nejdůležitějších vyhledávačích na relevantní klíčová slova. Zjistíte, jak se vaše pozice průběžně mění a získáte elementární přehled o statistikách konkurence. Samozřejmě, mohli byste si tato spojení ručně zadávat do všech vyhledávačů a postupně si zapisovat, na jaké pozici jste, ale kdo má na to čas?

  1. Site tracking a site ranking by page

Prostřednictvím site trackingu zjistíte, jak často jsou vyhledávána relevantní klíčová slova, kterak si vede v SERPu (stránce výsledku vyhledávání) a zdali máte k těmto výrazům přiřazené nějaké stránky na webu. Site ranking by page vám poté ukáže, jak si na jednotlivých (pod)stránkách stojí konkrétní klíčová slova.

  1. Nebezpeční konkurenti

Konkurence nikdy nespí. A my to dobře víme. Proto rozhodně stojí za to, podívat se na ni zblízka. Jak si vede v porovnání s vámi? Kolik má zpětných odkazů? Jaká je její průměrná pozice? To a další užitečné informace vám jistě pomohou lépe promyslet taktiku boje.

  1. SEO analysis summary

Než se pustíme do konkrétních (a tím pádem i trošičku techničtěji orientovaných) doporučení, tak nejprve přehlednou formou obecně zjistíte, kolik z vašich stránek potřebuje vylepšit a jak rychle se jednotlivé stránky zobrazují na počítači i mobilních zařízeních.

  1. Přehled SEO problémů webu a přehled optimalizace vstupních stránek

Jaká je celková míra optimalizace vašeho webu? Kolik jsme našli problémů? Odpovědi na tyto (a ještě mnohé další) otázky naleznete v následujícím přehledu.

Objevíte i jednoduchý návod, jak nalezené problémy odstranit a zvýšit tak celkovou míru optimalizace, což povede k vaší katapultaci směrem hore v SERPu.

  1. Landing page SEO

Poté, co odstraníte ty nejdůležitější nedostatky obecnějšího charakteru, se podíváme na každou vstupní stránku, na kterou můžete odkazovat reklamu či odkazy zvlášť. A pěkně detailně. Dostanete srozumitelný přehled a návrhy na opravu zásadních i méně závažných chybiček, které vám brání v rozletu.

  1. Page speed

Všichni víme, že rychlost je jedním z nejdůležitějších hodnotících faktorů algoritmu vyhledávání. Jak rychle se načítají jednotlivé stránky a kde je prostor ke zlepšení?

  1. Optimalizace pro mobily

Doba, kdy jste na internetu surfovali pouze přes počítač, je dávno pryč. Nyní se většina návštěv uskuteční prostřednictvím mobilních zařízení. A ví to i Google, který už znevýhodňuje weby s pomalým načítáním na mobilních zařízeních. Jak jsou na ně vaše stránky optimalizovány? Co je v pořádku a jaké atributy by potřebovaly vylepšit?

  1. Backling quality check

Důležitost zpětných odkazů jsme si podrobně vysvětlili již v jednom ze starších článků. Kvalitní linkbuilding je nezbytnou esencí efektivní SEO strategie.  Jsou vaše zpětné odkazy (interní i externí) funkční? Je jich dostatek? S naším SEO auditem budete mít o nich naprostý přehled a zjistíte, na čem by bylo záhodno ještě zapracovat.

  1. Social media engagement

Jediné, co je horší, než když se o vás mluví, je to, když se o vás nemluví. Tak pravil Oscar Wilde už v 19. století. A měl pravdu, ostatně jako vždy. Jak si vedete na sociálních sítích? Kolik máte citací, sdílení nebo lajků? Jste v kurzu nebo upadáte do zapomnění? Všechno podstatné zjistíte prostřednictvím služby Social media engagement.

Poznejte svůj webový projekt, dopřejte si komplexní SEO audit

Každý projekt se dostane na rozcestí, odkud může směrem vpřed pokračovat pouze s externí výpomocí, protože jeho provozovatel v určité problematice narazí na svůj strop. Není žádná ostuda se v určitém momentu obrátit na odborníka, který se na danou oblast specializuje. Cítíte, že jste vyčerpali svoji SEO kapacitu a toužíte zabránit stagnaci (v ideálním případě) či zhoršení (v realistickém případě) vaší pozice ve výsledcích vyhledávání? Objednejte si SEO audit a získejte podrobnou analýzu vašich stránek s vysvětlujícím komentářem, jak odstranit své slabiny. Co nebude jasné, to probereme osobně. V ceně totiž máte i 2 hodiny konzultace zdarma 😊.

A jestli snad bude zapracování některých doporučení nad vaše síly, náš SEO specialista rád implementuje všechny úpravy přímo na váš web.

 

SDÍLEJ:
Napsat komentář
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×
TOP
Podpora