SEO
ZDARMA

Specialista na on-line marketing

Sociální podnikání – konference v Humpolci
Neděle, 9 Říjen 2016 / RUBRIKA:

Sociální podnikání – konference v Humpolci

Dne 3. 11. se v Humpolci uskuteční konference o sociálním podnikání na Vysočině. Cílem této akce je představit filosofii a možnosti sociálního podnikání. Na konferenci se dozvíte, jaké výhody pro vás má využívání produktů a služeb od sociálních firem, a co již v současné době sociální podniky na Vysočině nabízejí. Získáte informace o různých formách podpory sociálních podniků, které využijete např. pro zahájení vlastního sociálního podnikání.

(Tato akce již proběhla! Fotoreportáž z konference najdete zde.)

Sociální podnikání – program konference

Program je rozdělen do dvou bloků.
1. Blok (dopolední): Principy a podpora sociálního podnikání v ČR.
2. Blok (po obědě): Představení sociálních podniků z Kraje Vysočina.

Záštitu nad touto akcí převzal Kraj Vysočina a Město Humpolec.

V programovém období 2014–2020 jsou na podporu vzniku či rozšíření činnosti sociálních podniků vyčleněny stovky miliónů Kč z OP Zaměstnanost a IROP. Prostředky jsou žadatelům rozdělovány buď přímo z těchto operačních programů, a/nebo prostřednictvím jednotlivých Místních akčních skupin (MAS).

Konference je určena starostům, radním a zastupitelům obcí, vedoucím pracovníkům neziskových organizací, představitelům církví, majitelům a manažerům firem, zástupcům existujících sociálních podniků a dalším, kteří by se rádi o této problematice dozvěděli více.

PTL, s.r.o. se organizačně a finančně podílí na pořádání první konference o sociálním podnikání v Kraji Vysočina a to ve spolupráci s MAS Společnost pro rozvoj Humpolecka, z. s.

Chcete blíže poznat sociální podnikání?

Pokud vás zajímají podmínky a charakteristiky tohoto, u nás stále relativně nového, druhu podnikání, přijďte 3. 11. do Humpolce! Dozvíte se informace od těch nejpovolanějších.

Přihlašujte se na e-mailu: info@humpolecko.cz. Bližší informace a podrobný program akce najdete zde.

Přihlašte se i na následující konference na téma „Sociální podnikání a místní komunity“.

SDÍLEJ:
Napsat komentář
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×
TOP
Podpora