SEO
ZDARMA

Specialista na on-line marketing

Chcete zlepšit marketingovou komunikaci?

50 odstínů marketingové komunikace

Marketingová komunikace

Nabízíte kvalitní služby nebo výrobky? Šíříte, informujete, provádíte osvětu? Pak potřebujete marketingovou komunikaci.

Žijeme v on-line době. Kdo má lepší marketing, ten vyhrává. Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat, jak by řekl klasik.

Dejte o sobě vědět. Buďte vidět.

Je škoda, když se z vašich produktů stane jen podpultový underground, o němž ví jen zasvěcení znalci. Díky dobře vedené marketingové komunikaci vaše výrobky a služby ocení mnohem větší skupina osob a i vy si můžete ve svém oboru vydobýt kultovní status. Investovali jste do vývoje produktu? Máte být na co pyšní. Tak to vykřičte do světa z plných plic. Vystupte ze stínu a dostaňte se na výsluní. Budeme vaším průvodcem.

Kvalitní produkt sám o sobě v dnešní době úspěch nezaručí. Hora zkrátka už musí za Mohamedem. Jsme schopni na on-line aktivity dobře navázat i off-line aktivity. Někdy je dobré podpořit on-line kampaně reklamou v tištěném médiu, organizací či sponzoringem semináře, konference, sportovního utkání atd. Řadu z těchto aktivit jsme schopni také zajistit. Majitel společnosti byl odborným a organizačním garantem desítek seminářů a konferencí, včetně mezinárodních s účastí více jak stovek návštěvníků ze všech koutů světa. Dokážeme vyjednat slušnou cenu za plošnou reklamu v odborných časopisech a novinách. Vytvoříme graficky poutavé letáky, katalogy, tištěné nebo on-line zpravodaje apod.

Marketingová komunikace na sociálních sítích

Sociální sítě jsou fenomén, ale ne každý je umí adekvátně využívat. Po seznámení s vašimi cíli a typickým „zákazníkem“ navrhneme účast na relevantních sociálních sítích. Má smysl komunikovat přes Facebook, Instagram nebo spíš LinkedIn? Vyplatilo by se nahrávat videa na YouTube? Co takový Pinterest, Twitter, Google+? Každá z těchto sítí má svá specifika, typické uživatele a tomu je nutné přizpůsobit komunikaci. S námi ušetříte čas a peníze. Investujte pouze tam, kde to pro vás má smysl. Pro každou síť, kterou po dohodě s vámi zapojíme do marketingové komunikace, zpracujeme ediční plán. Ten je vodítkem pro systematickou a dobře cílenou komunikaci.

Výborné texty, skvěle nastavený web a správně cílená marketingová komunikace způsobí, že dosáhnete svých cílů s nejnižšími možnými náklady.

Pracujeme individuálně a vytvoříme pro vás efektivní strategii přímo na míru. Neváhejte a domluvte si osobní konzultaci. A co začít SEO analýzou webou? Hned uvidíte jak si momentálně se svým webem stojíte. Navíc je zdarma. 🙂

Návštěvy

Chcete zvýšit návštěvnost webu?

Je návštěvnost vašeho webu na odpovídající úrovni? Jesti ne, probereme s vámi jak na to, aby se zvýšila.

Konverze

Chcete více konverzí?

Vhodná návštěvnost generuje konverze. Přečtěte si více jak spolu konverze a návštěvnost souvisejí.

×
TOP
Podpora