SEO
ZDARMA

Specialista na on-line marketing

Chcete zvýšit návštěvnost webu?

 

Využijte marketing s lidskou tváří

Návštěvnost webu

Dostat masu návštěvníků na webové stránky je samo o sobě úspěch. Ovšem při jejich samotném přivedení jste stále jen na půli cesty. Zbývá to nejdůležitější – přeměnit je na platící zákazníky. A to může být oříšek. Zejména, pokud se návštěvnost generuje z lidí, kteří nemají zájem o vaše výrobky nebo služby.

Jak na to?

Spolu s vámi připravíme profil vašeho typického zákazníka nebo různých skupin lidí, z nichž by se mohli zákazníci snadno stát. A následně pro ně upravíme obsah webu.

Velmi vhodná je analýza klíčových slov (AKS). Díky tomu najdeme fráze, které váš typický zákazník hledá a ty umístíme na vhodná místa webu. Tato slova se hodí i pro placenou reklamu (PPC), která velmi rychle a relativně levně přivede potenciální zákazníky.

Naši copywriteři se postarají, aby návštěvníci vaše stránky jen znuděně nepřelítli očima a ihned neodložili k ledu. Dokážeme ze suchých faktů vytvořit poutavé počteníčko přímo na míru vaší cílové skupině.

SEO specialista nasměruje lidi na váš web, kde je „copíci“ originálním, hravým a nenuceným způsobem provedou celou cestou od představení vašich služeb až k objednávce.

Podle studie „Audit návštěvnosti internetu“ výzkumného projektu NetMonitor z března 2016 používá v České republice internet 76 % populace starší deseti let, přičemž nejčastější aktivitou je vyhledávání informací, kterému se každý uživatel průměrně věnuje 8 hodin měsíčně. Mezi těmito lidmi jsou určitě i vaši budoucí zákazníci, nemyslíte? Dejte jim to, co chtějí a vydržujte si je zajímavým obsahem, ať se pravidelně vracejí.

Pracujeme individuálně a vytvoříme pro vás efektivní strategii přímo na míru. Neváhejte a domluvte si osobní konzultaci.

A co rovnou začít SEO analýzu stávajícího webu? O nic nepřijdete, protože je úplně zdarma!

Konverze

Chcete více konverzí?

Vhodná návštěvnost generuje konverze. Přečtěte si více jak spolu konverze a návštěvnost souvisejí.

Marketing

Potřebujete zlepšit marketingovou komunikaci?

Aby byla návštěvnost webu opravdu přínosná, je třeba, aby byla generována na základě promyšlené marketingové komunikace. Přečtěte si o tom více.

×
TOP
Podpora