SEO
ZDARMA

Specialista na on-line marketing

Příběh tvoří lidé
Středa, 11 Leden 2017 / RUBRIKA:

Příběh tvoří lidé

„Příběh tvoří lidé“ je motto sociálního podniku PTL, s.r.o. V tomto článku představujeme co pro nás toto motto znamená a jak jej v rámci sociálního podnikání prakticky naplňujeme.

Sociálně vyloučení

Image by iosphere at FreeDigitalPhotos.net

Image by iosphere at FreeDigitalPhotos.net

V každé společnosti existují lidé zdraví a s rozličnými zdravotními handicapy. Právě tím, že nesplňují požadavky „normálního člověka“, můžou být sociálně vyloučeni ane vlastní vinou marginalizováni (postaveni na okraj sociální skupiny). Zdravotně postižené osoby mají problém najít zaměstnání, což víme i ze svých osobních zkušeností. Zaměstnavatelé o ně nestojí v domnění, že jsou nevýkonní, neschopní a „horší“ než zdraví lidé. A když je člověk poněkud věkově starší, je tento problém ještě výraznější. Mezi takovými lidmi jsme se ocitli i my. Naše osudy byly v jednom stejné. Jako zdravotně postižení jsme se zkoušeli plnohodnotně začlenit do společnosti a najít opět zaměstnání, o které jsme vzhledem k různým zdravotním problémům přišli.

Sociální podnikání – nová etapa životních příběhů

ptl_seo-ppc-content-marketing_tym

Tým společnosti PTL, s.r.o.

Až v loňském roce jsme dostali možnost zapojit se do činnosti sociální firmy. Tím začaly naše nové životní příběhy. Každý jsme povahově jiný, každý z nás přišel ze své jiné původní profese a začali jsme se postupně sbližovat a tvořit nový pracovní kolektiv sociálního podniku. Začali jsme se učit novým profesím, které jsou důležité pro internetový marketing a tím budovat naši firmu. Ze svých jednotlivých osudů a rozdílných životních příběhů, s jistou dávkou respektu, jsme se učili nové věci a začali psát příběh nový, společný. Informujeme o něm i ostatní lidi, ať na webových stránkách naší firmy PTL s.r.o. nebo prostřednictvím facebookového profilu Váš příběh.

Své příběhy tvoří i rostliny tím, že ze semen vzklíčí, rostou, vykvetou, plodí. I zvířata žijí své příběhy predátorů a jejich obětí a jde jim vlastně jen o zajišťování svých fyziologických potřeb. Také lidé žijí své životy, aniž by si sami uvědomovali, že tím tvoří vlastní životní příběhy. Dokážou tak často nevědomky ovlivnit i příběhy ostatních lidí. Právem každého jedince je svobodně se rozhodnout, zda při tvorbě svého příběhu využije pozitivních či negativních zkušeností ostatních. Známou pravdou je, že i chybami se člověk učí. Lidé na rozdíl od zvířat a rostlin nechtějí jen přežívat. Mnozí se potřebují seberealizovat, pracovat, tvořit, učit se novým věcem… Zkrátka být nějak užiteční a pomáhat druhým.

Pomoc druhým

My svůj společný příběh již prožíváme. I vám pomůžeme, stejně jako jsme pomohli sami sobě, žít váš vlastní příběh tak, aby se ubíral tím správným směrem, splnil vaše očekávání a byl úspěšný.

SEO Copywriting - Image by Stuart Miles at FreeDigitalPhotos.net

V současnosti pracujeme na zakázkách od našich klientů. Některé jsme sami oslovili, jiní se obrátili na nás, dokázali je získat a nyní jim pomáháme zoptimalizovat a vylepšit jejich webové stránky tak, aby byly konkurenceschopné a pomáhaly jejich firmy naplňovat úspěchem a žít jejich vlastní příběh.

Existují i jiné firmy zabývající se problematikou internetového marketingu. I my, přes naše zdravotní handicapy, nepříznivé životní osudy, rozličné původní profese, pokročilejší věk jsme v tomto oboru dobří. Díky našim životním zkušenostem se dokážeme lépe vcítit do situace našich zákazníků/klientů. Na to jsme náležitě hrdí a práce v naší sociální firmě nás naplňuje.

Tímto se začleňujeme do společnosti, pracujeme, vytváříme nové životní příběhy. Pokud chcete, můžete s námi ten svůj prožít také. Pomohli jsme sobě, pomůžeme i vám.

SDÍLEJ:
Napsat komentář
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×
TOP
Podpora