SPECIALISTA NA ON-LINE MARKETING

SEO analýza

Nechte si zdarma udělat SEO analýzu svého webu!

SEO analýza Vám odpoví na otázky:

  • Jaká jsou silná a slabá místa na mém webu?
  • Mám na webu nefunkční odkazy?
  • Zobrazují se mé stránky správně na mobilech a tabletech?
  • Jaký je můj vliv na sociálních sítích?
  • Jak jsem na tom ve srovnání s přímou konkurencí?
SEO analýza zdarma

Již 286 lidem naše SEO analýza zdarma zodpověděla tyto i další otázky.  

Učiňte první krok k vyšším návštěvám na svém webu a požádejte o základní SEO analýzu zdarma.

Stačí vyplnit jen 3 pole níže a do třetího pracovního dne obdržíte na uvedený mail svou SEO analýzu zdarma s naším komentářem.

* Takto označená pole je nutné vyplnit
PTL, s.r.o. použije údaje, které poskytnete prostřednictvím tohoto formuláře, k vyřízení vaší objednávky. Prosíme, zaškrtněte níže za jakým dalším účelem můžeme vaše údaje použít:

Své rozhodnutí můžete kdykoliv změnit a z odběru jakékoliv služby se můžete bez udání důvodu samostatně odhlásit. Odkaz na odhlášení naleznete v patičce mailu, který od nás dostanete nebo jen napište na adresu: skala@ptl.cz.

K osobním informacím přistupujeme velmi pečlivě. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s našimi Zásadami na ochranu osobních údajů.

Na sběr poptávek využíváme Mailchimp. Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" souhlasíte, že vaše údaje budou zpracovány prostřednictvím služby Mailchimp. Více o ochraně osobních údajů u Mailchimp.

Profily zaměstnanců > Pavel Brabec

Pavel Brabec

Profil:
Po letech stereotypní práce jsem dostal šanci dělat něco nového. On-line marketing jsem se naučil jako samouk. PPC se mění každým dnem a co fungovalo včera, nemusí fungovat dnes. V PTL se starám kromě PPC reklamy o analýzu klíčových slov. 

Dovednosti:
Nastavení a správa kampaní Google Ads a Sklik, analýza klíčových slov.

Zkušenosti:
5 let v marketingové firmě a sociálním podniku.

Profily zaměstnanců > Eva Liberdová

Mgr. Eva Liberdová

Profil:
S marketingem a SEO jsem začala v neziskovce, kde jsem měla na starosti obsah webu a jeho správu. Od roku 2014 se věnuji on-line reklamě, placeným kampaním na Google Ads a Sklik Seznam. Mám složené certifikace Google Ads.

Dovednosti:
Analytika klíčových slov. Analytika konkurence. Marketingové analýzy.
Nastavení, správa, datová analytika kampaní Google Ads a Sklik.

Zkušenosti:
S co nejmenší vynaloženou částkou získat co nejvíce relevantních návštěvníků a potenciálních zákazníků webu a e-shopů. Samotná optimalizace vyžaduje čas, který se vyplatí.

Profily zaměstnanců > Vít Skála

PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.

Profil:
Patřím mezi první uživatele internetu v ČR. :) Aktivně jej využívám již od roku 1992 a hned od začátku mě tato síť fascinovala. Od roku 1998 se v různých etapách internetem více či méně živím. V roce 2016 jsem založil sociální podnik specializující se na internet marketing. 

Dovednosti:
V rámci PTL se věnuji obchodní činnosti, marketingovým strategiím a snažím se, aby jak naši zaměstnanci, tak zákazníci byli neustále maximálně spokojeni.

Zkušenosti:
V roce 1998 jsem založil první lesnický portál v ČR. Mám za sebou řadu úspěšných i méně úspěšných internetových projektů. ;)

V letech 2002–2003 předseda Centra pro elektronický obchod, odborné sekce České společnosti pro systémovou integraci. Od roku 2016 mimo jiné místopředseda Českého svazu vědeckotechnických společností.

Profily zaměstnanců > Vojtěch Hulinský

Mgr. Vojtěch Hulinský

Profil:
Psaní mě bavilo už odmala, ale nevěřil jsem, že bych se tím mohl živit – a zvolil pragmatičtější vzdělání a zaměstnání. Po několika letech nekreativní a stereotypní práce se mi úplnou náhodou naskytla šance dělat to, co mě opravdu naplňuje. Okamžitě jsem po tom skočil. A už u toho zůstal.

Dovednosti:
Copywriting – senior, SEO – junior.

Zkušenosti:
Přední český e-shop, několik marketingových agentur a vlastní podnikání.

Profily zaměstnanců > Hana Skálová

Hana Skálová

Profil:
Miluji vizuální komunikaci více než kterýkoli jiný druh komunikace. Grafický design byl vždy velkou součástí mého života a na gymnáziu jsem si díky mému zdravotnímu stavu uvědomila, že potřebuji dělat něco kreativnějšího než se biflovat vzorečky nazpaměť. Nelituji žádného rozhodnutí, protože umělecká škola grafická mi umožnila najít svůj potenciál a dělat co mě baví. Nyní studuji University of Suffolk ve Velké Británii a těším se na další zajímavé výzvy, které mi život přinese.

Dovednosti:
grafický design, webdesign, fotografie, videotvorba

Zkušenosti:
spolupráce s menšími firmami, vlastní tvorba