Sociální podnik – Proč a na co?

Sociální podnik  PTL, s.r.o.  spojuje to, že chceme být užiteční. Pro většinu z nás však v tržním světě nebylo místo. Jako zdravotně postižení jsme se zkoušeli plnohodnotně začlenit do společnosti a najít opět zaměstnání, o které jsme vzhledem k různým zdravotním problémům přišli. V rámci sociální firmy jsme znovu našli prostor pro seberealizaci a uplatnění našich schopností.

Přečtěte si, co bylo před vznikem našeho sociálního podniku.

naše copywriterky
naše copywriterky

Jsme vzdělaní lidé (více jak polovina z nás vystudovala vysokou školu) a máme mnohaletou praxi, kterou nyní můžeme i přes zdravotní handicapy konečně uplatnit. Každý jsme povahou originál, každý z nás přišel z jiné původní profese a nyní tvoříme vzájemně se doplňující pracovní kolektiv sociálního podniku. Intenzivně se učíme novým dovednostem důležitých pro internetový marketing. Zvykli jsme si používat nové internetové nástroje, které nám pomáhají být efektivní.

Jsme rádi, že nyní optimalizujeme a vylepšujeme webové stránky firem i neziskovek. Tak, aby byly konkurenceschopné, srozumitelné a pomáhaly úspěšně naplňovat jejich vlastní příběh. Těší nás práce i pro další sociální podniky. Díky našim životním zkušenostem se dokážeme dobře vcítit do vašich potřeb a možností. Za využití moderních SEO nástrojů poskytujeme profesionální služby na stejné úrovni jako ostatní agentury. Na to jsme náležitě hrdí a práce v naší sociální firmě nás naplňuje.

Jsme vděční za úžasný kolektiv, který se v našem sociálním podniku sešel a těší nás pozitivní výsledky oceněné zákazníky. Naučili jsme se brát život takový, jaký je a investováním naší energie a sil do tohoto druhu podnikání naplňujeme naše heslo: Pomohli jsme sobě, pomůžeme i vám!

Toto je zkrácená verze našeho příběhu. Přečtěte si jej celý na našem blogu.

Sociální podnik a jeho tým, který je připraven pro vás

sociální podnik- Petra

sociální podnik- Petra

PETRA – copywriter
Petra skvěle píše. Vytvoří vám poutavé posty třeba i na Facebook.

"Práce v PTL mi umožňuje žít příběh "druhé šance", který doladila, dotvořila a obohatila partou skvělých lidiček, zajímavou prací a dalšími super možnostmi. DĚKUJI! Pojďte i vy společně s námi vytvořit ten Váš příběh."

sociální podnik- Jirka

sociální podnik- JirkaJIRKA – SEO specialista
Jiří jako SEO specialista díky super nástrojům rychle odhalí, kde má váš web slabiny. A také vám najde šikovná klíčová slova, na která byste své stránky měli optimalizovat.

"Práce mi umožnila potkat přátele - úžasné a pracovité lidi. Každý z nás si šance pracovat vážíme, a jelikož si jí vážíme, snažíme se „makat“ víc než na 100 %, protože šance pomáhat i jiným se neobjevuje denně."

 

sociální podnik- Vít
sociální podnik- Vít

VÍT - ředitel
Vít to celé řídí a spolu s vámi najde způsob, jak pro vás můžeme být užiteční.

"Transformace společnosti PTL, s.r.o. na sociální podnik otevřela zcela novou etapu mého života. Jsem nadšený ze spolupráce s lidmi, kteří si váží práce. Mají smysl pro humor, jsou kolegiální, proaktivní a inovativnost jim není cizí. Asi každý zaměstnavatel by chtěl takové pracovníky mít. Tak proč je dosud všichni odmítali?"

 

sociální podnik- Lucie
sociální podnik- Lucie

LUCIE - externí grafik
Lucie pomáhá s grafickým designem materiálů firmy.

"Se zvědavostí sleduji rozvoj tohoto projektu. Pomáhám s grafickým designem materiálů firmy a vnímám jako milé, když zaměstnanci pracují jinak, než s postojem, že "šéf je blbec". Sama jsem po ukončení péče o zdravotně postiženou osobu v rodině začala díky internetu podnikat, tedy pracovat jako grafik na volné noze. Tímto stylem pracuji už sedmým rokem."

 

Dále u nás pracuje ještě Pavel a Vojta (jejich profil zveřejníme brzy) a spolupracujeme s Michalem a Filipem při kódování webových stránek.

Chtěli byste si nás vyzkoušet? Nechte si zpracovat základní SEO analýzu zdarma!