Sociální podnik – Proč a na co?

Sociální podnik  PTL, s.r.o.  spojuje to, že chceme být užiteční. Pro většinu z nás však v tržním světě nebylo místo. Jako zdravotně postižení jsme se zkoušeli plnohodnotně začlenit do společnosti a najít opět zaměstnání, o které jsme vzhledem k různým zdravotním problémům přišli. V rámci sociální firmy jsme znovu našli prostor pro seberealizaci a uplatnění našich schopností.

Přečtěte si, co bylo před vznikem našeho sociálního podniku.

naše copywriterky
naše copywriterky

Jsme vzdělaní lidé (více jak polovina z nás vystudovala vysokou školu) a máme mnohaletou praxi, kterou nyní můžeme i přes zdravotní handicapy konečně uplatnit. Každý jsme povahou originál, každý z nás přišel z jiné původní profese a nyní tvoříme vzájemně se doplňující pracovní kolektiv sociálního podniku. Intenzivně se učíme novým dovednostem důležitých pro internetový marketing. Zvykli jsme si používat nové internetové nástroje, které nám pomáhají být efektivní.

Jsme rádi, že nyní pomáháme zoptimalizovat a vylepšovat webové stránky různých subjektů. Tak, aby byly konkurenceschopné, srozumitelné a pomáhaly úspěšně naplňovat jejich vlastní příběh. Těší nás práce i pro neziskové organizace a další sociální podniky. Díky našim životním zkušenostem se dokážeme dobře vcítit do jejich potřeb a možností. Za využití moderních SEO nástrojů poskytujeme profesionální služby na stejné úrovni jako ostatní agentury. Na to jsme náležitě hrdí a práce v naší sociální firmě nás naplňuje. Toto je zkrácená verze našeho příběhu. Přečtěte si jej celý na našem blogu.

Jsme vděční za úžasný kolektiv, který se v našem sociálním podniku sešel a těší nás dosažené pozitivní výsledky. Naučili jsme se brát život takový, jaký je a investováním naší energie a sil do tohoto druhu podnikání naplňujeme naše heslo: Pomohli jsme sobě, pomůžeme i vám!

Podívejte se co umíme a každodenně děláme pro desítky našich velmi náročných zákazníků.

 

Sociální podnik a jeho tým, který je připraven pro vás

sociální podnik- Markéta
sociální podnik- Markéta

MARKÉTA – copywriter
Markéta se specializuje na Content Marketing. Píše poutavé články, u kterých se pobavíte.

"Práce mi umožnila začít psát můj nový životní příběh - navrátit ztracenou důvěru ve své schopnosti, chuť se dále vzdělávat, získat ve skvělém pracovním týmu nové přátele, ale také finanční nezávislost - ano, i to považuji za přínos :-)."

 

 

sociální podnik- Petra
sociální podnik- Petra

PETRA – copywriter
Petra skvěle píše. Vytvoří vám poutavé posty třeba i na Facebook.

"Práce v PTL mi umožňuje žít příběh "druhé šance", který doladila, dotvořila a obohatila partou skvělých lidiček, zajímavou prací a dalšími super možnostmi. DĚKUJI! Pojďte i vy společně s námi vytvořit ten Váš příběh."

 

 

sociální podnik- Jirka
sociální podnik- Jirka

JIRKA – SEO specialista
Jiří jako SEO specialista díky super nástrojům rychle odhalí, kde má váš web slabiny. A také vám najde šikovná klíčová slova, na která byste své stránky měli optimalizovat.

"Práce mi umožnila potkat přátele - úžasné a pracovité lidi. Každý z nás si šance pracovat vážíme, a jelikož si jí vážíme, snažíme se „makat“ víc než na 100 %, protože šance pomáhat i jiným se neobjevuje denně."

 

 

sociální podnik- Zdeněk
sociální podnik- Zdeněk

ZDENĚK – PPC specialista
Zdeněk nastaví vaši reklamní kampaň v síti AdWords tak, že se budete divit, jak málo peněz stačí ke zjevným výsledkům. Umí zjistit, která klíčová slova fungují a která ne.

"Práce v PTL mi dala především možnost poznat skvělé lidi, kteří mě povzbuzují a pomáhají, čímž mi dodávají trochu více sebevědomí. Na pozici analytika se snažím ze spousty údajů najít to nejlepší řešení pro klienta."

 

 

sociální podnik- Jana
sociální podnik- Jana

JANA – asistentka ředitele
Jana je pravá ruka ředitele řídící tento sociální podnik. Ohlídá, aby naše vzájemná komunikace byla co nejhladší.

"Práce v PTL mi otevřela nový obzor - poznat úžasné lidi zapálené do projektu sociálního podniku, začlenit se být užiteční.  Všichni se snaží odvádět výkon na 110 %, a to i přes mnoho životních útrap."

 

 

sociální podnik- Vít
sociální podnik- Vít

VÍT - ředitel
Vít to celé řídí a spolu s vámi najde způsob, jak pro vás můžeme být užiteční.

"Transformace společnosti PTL, s.r.o. na sociální podnik otevřela zcela novou etapu mého života. Jsem nadšený ze spolupráce s lidmi, kteří si váží práce. Mají smysl pro humor, jsou kolegiální, proaktivní a inovativnost jim není cizí. Asi každý zaměstnavatel by chtěl takové pracovníky mít. Tak proč je dosud všichni odmítali?"

 

 

sociální podnik- Lucie
sociální podnik- Lucie

LUCIE - externí grafik
Lucie pomáhá s grafickým designem materiálů firmy.

"Se zvědavostí sleduji rozvoj tohoto projektu. Pomáhám s grafickým designem materiálů firmy a vnímám jako milé, když zaměstnanci pracují jinak, než s postojem, že "šéf je blbec". Sama jsem po ukončení péče o zdravotně postiženou osobu v rodině začala díky internetu podnikat, tedy pracovat jako grafik na volné noze. Tímto stylem pracuji už sedmým rokem."

 

 

Chtěli byste si nás vyzkoušet? Nechte si zpracovat základní SEO analýzu zdarma a uvidíte, zda pro vás můžeme být nějak užiteční!