SEO
ZDARMA

Specialista na on-line marketing

Velké srovnání SEO testů zdarma – který je nejlepší?
Pátek, 12 Říjen 2018 / RUBRIKA:

Velké srovnání SEO testů zdarma – který je nejlepší?

Copywriter, obchodní zástupce, CEO, administrátor, UX designer, uklízečka, účetní a SEO marketér. Tyto a s ohledem na své zaměření ještě mnohé další profese vykonává snad každý drobný živnostník, který si nemůže dovolit najímat na jmenované činnosti experty v daném oboru. Proto se snaží, seč mu síly stačí, ale dělá prakticky všechno sám, takže určitě přivítá možnost bezplatné kontroly jak se mu to daří. Pokud podniká na internetu, jistě začne SEO testem, kterým chce odhalit (a zároveň zjistit, jak napravit) všechny nedostatky na svém webu. Jaké má možnosti? A existuje vůbec nějaký kvalitní SEO test zdarma?

Nejrozšířenější SEO testy zdarma

  1. http://www.silaseo.cz/

Z čistě laického pohledu jde o graficky neatraktivní a obsahově nepřehlednou stránku, přičemž výsledky SEO testu jsou psány přehnaně odborným jazykem. Suma sumárum, jeden z toho není moc chytrý, takže získá obecné povědomí, co by mohlo být špatně, ale jen stěží bude s to všechno sám napravit.

seo test zdarma

  1. https://www.seotestonline.cz/

Výrazně lepší. Designově i obsahově jednoduchá, ale po všech stránkách naprosto dostačující. Výsledný report SEO testu je přehledný, logicky strukturovaný a psaný uživatelsky přívětivým jazykem. Na můj vkus je však závěrečná zpráva možná až příliš detailní, takže se v ní lze snadno ztratit a tím pádem ihned zapomenout, co je opravdu důležité a co jen subsidiární problém. A to amatér v oblasti optimalizace pro vyhledávání zkrátka potřebuje vědět.

seo test zdarma

    3.  http://www.seotest.hys.cz/

Zatímco všechny předešlé stránky poskytovaly souhrnné SEO testy, zde si můžete zvolit analýzu jednotlivých aspektů optimalizace pro vyhledávače, jako je kontrola zpětných odkazů, zobrazení na konkrétních typech mobilních zařízení a rychlost načítání webu. To se může hodit, pokud víte konkrétně, co vás trápí a chcete se utvrdit, zdali máte pravdu či nikoliv. Pakliže jdete na blind a potřebujete komplexní SEO test, tak tady asi nepochodíte.

seo test zdarma

          4. http://seo-servis.cz/

I zde se setkáváme s možnostmi specializovaných SEO testů. Analýza zdrojového kódu, pozice ve vyhledávačích, frekvence klíčových slov, celková síla webu i kontrola zpětných odkazů – všechny tyto aspekty lze prověřit, ale jak? Upřímně řečeno, nijak zvlášť dobře. Report je chaotický, nepřehledný a v takovém „programátorském“ jazyku, jemuž porozumí jen kovaný ajťák a SEO expert. Obsahově adekvátní, ale přitom jednoduchý, a i laikem snadno pochopitelný SEO test bych hledal jinde.

seo test zdarma

           5. https://mailchi.mp/ptl.cz/seo-analyza

Jediný z výčtu SEO testů, jehož výsledky neobdržíte ihned. To zní jako negativum, ale zdání klame. Důvod této skutečnosti tkví v tom, že zatímco předchozí SEO testy dělají roboti (nebo automatizované programy, chcete-li), tak tuto analýzu dělá člověk. Stačí vyplnit html adresu a klíčové slovo zaměření vašeho webu a do druhého pracovního dne zdarma obdržíte profesionálně zpracovanou analýzu, díky níž zjistíte:

  • Co máte na webu dobře a na čem tratíte.
  • Přehled umístění stránek v hlavních vyhledávačích.
  • Jak si stojíte v porovnání s vaší konkurencí.
  • Zda máte na webu nefunkční odkazy.
  • Jak se vaše stránky zobrazují na mobilech a tabletech.
  • Váš vliv na sociálních sítích.

K tomu navíc ještě dostanete průvodní zprávu s názorným vysvětlením těch nejdůležitějších aspektů SEO testu, abyste byli okamžitě v obraze, a i těm odbornějším věcem porozuměli na první dobrou.

seo test zdarma

Divíte se, kde beru tu jistotu vám takhle tvrdit, že v rámci této analýzy opravdu dostanete tolik muziky, aniž by vás zkasírovala OSA, byť jen o jednu jedinou korunu? Inu, tak trošku o tom něco vím, protože tuto službu poskytujeme my 😊 .

Hledáte opravdu kvalitní SEO test zdarma, ve kterém se neztratíte a z něhož vytěžíte i na minimálním prostoru maximum?

Nechte si udělat SEO analýzu zdarma a odhalte ty nejzásadnější nedostatky vašeho webu, které zvládnete napravit i vlastními silami.

 

 

SDÍLEJ:
Štítek:
Napsat komentář
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×
TOP
Podpora