SEO
ZDARMA

Specialista na on-line marketing

Srovnání SEO testů zdarma
Pátek, 12 Říjen 2018 / RUBRIKA:

Srovnání SEO testů zdarma

Copywriter, obchodní zástupce, CEO, administrátor, UX designer, uklízečka, účetní a SEO marketér. Tyto a s ohledem na své zaměření ještě mnohé další profese vykonává snad každý drobný živnostník, který si nemůže dovolit najímat na jmenované činnosti experty v daném oboru. Proto se snaží, seč mu síly stačí, ale dělá prakticky všechno sám, takže určitě přivítá možnost bezplatné kontroly jak se mu to daří. Pokud podniká na internetu, jistě začne SEO testem, kterým chce odhalit (a zároveň zjistit, jak napravit) všechny nedostatky na svém webu. Jaké má možnosti?

Pojďme si porovnat nejrozšířenější SEO testy zdarma, které si můžete v současné době udělat:

 1. http://www.silaseo.cz/

Z čistě laického pohledu jde o graficky neatraktivní a obsahově nepřehlednou stránku, přičemž výsledky SEO testu jsou psány přehnaně odborným jazykem. Suma sumárum, jeden z toho není moc chytrý, takže získá obecné povědomí, co by mohlo být špatně, ale jen stěží bude s to všechno sám napravit.

 1. https://www.seotestonline.cz/

Výrazně lepší. Designově i obsahově jednoduchá, ale po všech stránkách naprosto dostačující. Výsledný report SEO testu je přehledný, logicky strukturovaný a psaný uživatelsky přívětivým jazykem. Na můj vkus je však závěrečná zpráva možná až příliš detailní, takže se v ní lze snadno ztratit a tím pádem ihned zapomenout, co je opravdu důležité a co jen subsidiární problém. A to amatér v oblasti optimalizace pro vyhledávání zkrátka potřebuje vědět.

 1. http://optimalizovano.cz/seo/

Minimalistický web, který vyznává zásadu, že méně je někdy více. Analýza spočívá pouze ve stručném výčtu chyb a doporučení, jak je napravit. Proto stránka ideálně poslouží jako letmý přehled, pokud se nechcete prodírat hromadou textu, jemuž z velké části stejně neporozumíte. Více, než jen několik tipů ke zlepšení ale opravdu nečekejte.

 1. http://www.seotest.hys.cz/

Zatímco všechny předešlé stránky poskytovaly souhrnné SEO testy, zde si můžete zvolit analýzu jednotlivých aspektů optimalizace pro vyhledávače, jako je kontrola zpětných odkazů, zobrazení na konkrétních typech mobilních zařízení a rychlost načítání webu. To se může hodit, pokud víte konkrétně, co vás trápí a chcete se utvrdit, zdali máte pravdu či nikoliv. Pakliže jdete na blind a potřebujete komplexní SEO test, tak tady asi nepochodíte.

 1. http://seo-servis.cz/

I zde se setkáváme s možnostmi specializovaných SEO testů. Analýza zdrojového kódu, pozice ve vyhledávačích, frekvence klíčových slov, celková síla webu i kontrola zpětných odkazů – všechny tyto aspekty lze prověřit, ale jak? Upřímně řečeno, nijak zvlášť dobře. Report je chaotický, nepřehledný a v takovém „programátorském“ jazyku, jemuž porozumí jen kovaný ajťák a SEO expert. Obsahově adekvátní, ale přitom jednoduchý, a i laikem snadno pochopitelný SEO test bych hledal jinde.

 1. https://mailchi.mp/ptl.cz/seo-analyza

Jediný z výčtu SEO testů, jehož výsledky neobdržíte ihned. To zní jako negativum, ale zdání klame. Důvod této skutečnosti tkví v tom, že zatímco předchozí SEO testy dělají roboti (nebo automatizované programy, chcete-li), tak tuto analýzu dělá člověk. Stačí vyplnit html adresu a klíčové slovo zaměření vašeho webu a do druhého pracovního dne zdarma obdržíte profesionálně zpracovanou analýzu, díky níž zjistíte:

 • Co máte na webu dobře a na čem tratíte.
 • Přehled umístění stránek v hlavních vyhledávačích.
 • Jak si stojíte v porovnání s vaší konkurencí.
 • Zda máte na webu nefunkční odkazy.
 • Jak se vaše stránky zobrazují na mobilech a tabletech.
 • Váš vliv na sociálních sítích.

K tomu navíc ještě dostanete průvodní zprávu s názorným vysvětlením těch nejdůležitějších aspektů SEO testu, abyste byli okamžitě v obraze, a i těm odbornějším věcem porozuměli na první dobrou.

Divíte se, kde beru tu jistotu vám takhle tvrdit, že v rámci této analýzy opravdu dostanete tolik muziky, aniž by vás zkasírovala OSA, byť jen o jednu jedinou korunu? Inu, tak trošku o tom něco vím, protože tuto službu poskytujeme my 😊 .

Hledáte opravdu kvalitní SEO test zdarma, ve kterém se neztratíte a z něhož vytěžíte i na minimálním prostoru maximum?

Udělejte si SEO analýzu zdarma a odhalte ty nejzásadnější nedostatky vašeho webu.

 

SDÍLEJ:
Štítek:
Napsat komentář
Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

×
TOP
Support