SEO
ZDARMA

Specialista na on-line marketing

Produktivní propagace na internetu

Profily přednášejících

Jsme rádi, že do Jihlavy 19. 9. 2017 přijedou tito specialisté:

Ing. Michal Jedon, specialista na PPC a sociální sítě INT, s.r.o.

Michal Jedon

Michal Jedon

On-line marketingu se věnuje přes 10 let. Věnuje se SEO, PPC., v poslední době se nejvíce zaměřuje na Facebook. Má zkušenosti s WordPress, PrestaShop,  OpenCart. Žije částečně v Praze, částečně ve Velké Británii.

 
 

Ing. Veronika Brindzová, performance advertising consultant

Veronika Brindzová

Veronika Brindzová

V PPC světě se pohybuje od roku 2011. Vedla deseti členné oddělení výkonové reklamy a webové analytiky v agentuře Sun Marketing. Má zkušenosti s online kampaněmi pro klienty jako Allianz pojišťovna a.s., Fortuna Game a.s., Asseco Solution, a.s. nebo Golden Gate CZ a.s. Je jedním ze 14 Google Partners certifikovaných trenérů v České republice.

 

 

Bc. Zbyněk Hyrák, Optimalizovaný-Web.cz

Zbyněk Hyrák

Zbyněk Hyrák

Zbyněk je specialista na výkonnostní marketing a Google Universal Analytics s praxí od roku 2008. Je také držitelem prestižních mezinárodních certifikátů: Google Analytics Individual Qualification a Google AdWords Qualified Individual. Jeho vášní je marketing, který se dá měřit.

 

 

PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D., ředitel společnosti PTL, s.r.o.

Vít Skála

Vít Skála

S podnikáním na internetu začal již před rokem 2000. Má za sebou řadu větších i menších projektů,  působil  též jako předseda Centra pro elektronický obchod při ČSSI.  V roce 2016 obnovil činnost firmy PTL, s.r.o. v podobě sociálního podniku zaměřeného na internetový marketing. Přednáší na seminářích a konferencích v tuzemsku i v zahraničí.

×
TOP
Podpora