SPECIALISTA NA ON-LINE MARKETING

Velké srovnání SEO testů zdarma – který je nejlepší?

Copywriter, obchodní zástupce, CEO, administrátor, UX designer, uklízečka, účetní a SEO marketér. Tyto a s ohledem na své zaměření ještě mnohé další profese vykonává snad každý drobný živnostník, který si nemůže dovolit najímat na jmenované činnosti experty v daném oboru. Proto se snaží, seč mu síly stačí, ale dělá prakticky všechno sám, takže určitě přivítá možnost bezplatné kontroly jak se mu to daří. Pokud podniká na internetu, jistě začne SEO testem, kterým chce odhalit (a zároveň zjistit, jak napravit) všechny nedostatky na svém webu. Jaké má možnosti? A existuje vůbec nějaký kvalitní SEO test zdarma?

Nejrozšířenější SEO testy zdarma

  1. http://www.silaseo.cz/

Z čistě laického pohledu jde o graficky neatraktivní a obsahově nepřehlednou stránku, přičemž výsledky SEO testu jsou psány přehnaně odborným jazykem. Suma sumárum, jeden z toho není moc chytrý, takže získá obecné povědomí, co by mohlo být špatně, ale jen stěží bude s to všechno sám napravit.

seo test zdarma
  1. https://www.seotestonline.cz/

Výrazně lepší. Designově i obsahově jednoduchá, ale po všech stránkách naprosto dostačující. Výsledný report SEO testu je přehledný, logicky strukturovaný a psaný uživatelsky přívětivým jazykem. Na můj vkus je však závěrečná zpráva možná až příliš detailní, takže se v ní lze snadno ztratit a tím pádem ihned zapomenout, co je opravdu důležité a co jen subsidiární problém. A to amatér v oblasti optimalizace pro vyhledávání zkrátka potřebuje vědět.

seo test zdarma

    3.  http://www.seotest.hys.cz/

Zatímco všechny předešlé stránky poskytovaly souhrnné SEO testy, zde si můžete zvolit analýzu jednotlivých aspektů optimalizace pro vyhledávače, jako je kontrola zpětných odkazů, zobrazení na konkrétních typech mobilních zařízení a rychlost načítání webu. To se může hodit, pokud víte konkrétně, co vás trápí a chcete se utvrdit, zdali máte pravdu či nikoliv. Pakliže jdete na blind a potřebujete komplexní SEO test, tak tady asi nepochodíte.

seo test zdarma

          4. http://seo-servis.cz/

I zde se setkáváme s možnostmi specializovaných SEO testů. Analýza zdrojového kódu, pozice ve vyhledávačích, frekvence klíčových slov, celková síla webu i kontrola zpětných odkazů – všechny tyto aspekty lze prověřit, ale jak? Upřímně řečeno, nijak zvlášť dobře. Report je chaotický, nepřehledný a v takovém „programátorském“ jazyku, jemuž porozumí jen kovaný ajťák a SEO expert. Obsahově adekvátní, ale přitom jednoduchý, a i laikem snadno pochopitelný SEO test bych hledal jinde.

seo test zdarma

           5. https://mailchi.mp/ptl.cz/seo-analyza

Jediný z výčtu SEO testů, jehož výsledky neobdržíte ihned. To zní jako negativum, ale zdání klame. Důvod této skutečnosti tkví v tom, že zatímco předchozí SEO testy dělají roboti (nebo automatizované programy, chcete-li), tak tuto analýzu dělá člověk. Stačí vyplnit html adresu a klíčové slovo zaměření vašeho webu a do druhého pracovního dne zdarma obdržíte profesionálně zpracovanou analýzu, díky níž zjistíte:

  • Co máte na webu dobře a na čem tratíte.
  • Přehled umístění stránek v hlavních vyhledávačích.
  • Jak si stojíte v porovnání s vaší konkurencí.
  • Zda máte na webu nefunkční odkazy.
  • Jak se vaše stránky zobrazují na mobilech a tabletech.
  • Váš vliv na sociálních sítích.

K tomu navíc ještě dostanete průvodní zprávu s názorným vysvětlením těch nejdůležitějších aspektů SEO testu, abyste byli okamžitě v obraze, a i těm odbornějším věcem porozuměli na první dobrou.

seo test zdarma

Divíte se, kde beru tu jistotu vám takhle tvrdit, že v rámci této analýzy opravdu dostanete tolik muziky, aniž by vás zkasírovala OSA, byť jen o jednu jedinou korunu? Inu, tak trošku o tom něco vím, protože tuto službu poskytujeme my 😊 .

Hledáte opravdu kvalitní SEO test zdarma, ve kterém se neztratíte a z něhož vytěžíte i na minimálním prostoru maximum?

Nechte si udělat SEO analýzu zdarma a odhalte ty nejzásadnější nedostatky vašeho webu, které zvládnete napravit i vlastními silami.

SEO testem zdarma to ale všechno začíná. Optimalizace pro vyhledávače je tak komplexní a složitá disciplína, že základní analýza vám poskytne rámcovou představu, po které by měl následovat detailní audit. Přesvědčte se, že SEO audit je nejlepší přátel na cestě za úspěchem.

20 KROKŮ K LEPŠÍMU SEO ZDARMA

Neplaťe za to, co si můžete udělat sami! Stáhněte si e-book, jak svépomocí zoptimalizovat svůj web.

20 kroků k lepšímu SEO

JAK SE ZVIDITELNIT NA INTERNETU?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přečtěte si také

Tipy na rozšíření reklamních textů

Mezi rozšíření reklamních inzerátů patří odkazy na podstránky webu. Ty zlepšují kvalitu reklamy, přinášejí vyšší poměr prokliků k počtu zobrazení (CTR) a přispívají k nižší ceně za proklik. Existence odkazů na podstránky zvýší CTR o 20% podle Google. Jak tedy na to?

Číst více...

Profily zaměstnanců > Pavel Brabec

Pavel Brabec

Profil:
Po letech stereotypní práce jsem dostal šanci dělat něco nového. On-line marketing jsem se naučil jako samouk. PPC se mění každým dnem a co fungovalo včera, nemusí fungovat dnes. V PTL se starám kromě PPC reklamy o analýzu klíčových slov. 

Dovednosti:
Nastavení a správa kampaní Google Ads a Sklik, analýza klíčových slov.

Zkušenosti:
5 let v marketingové firmě a sociálním podniku.

Profily zaměstnanců > Eva Liberdová

Mgr. Eva Liberdová

Profil:
S marketingem a SEO jsem začala v neziskovce, kde jsem měla na starosti obsah webu a jeho správu. Od roku 2014 se věnuji on-line reklamě, placeným kampaním na Google Ads a Sklik Seznam. Mám složené certifikace Google Ads.

Dovednosti:
Analytika klíčových slov. Analytika konkurence. Marketingové analýzy.
Nastavení, správa, datová analytika kampaní Google Ads a Sklik.

Zkušenosti:
S co nejmenší vynaloženou částkou získat co nejvíce relevantních návštěvníků a potenciálních zákazníků webu a e-shopů. Samotná optimalizace vyžaduje čas, který se vyplatí.

Profily zaměstnanců > Vít Skála

PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.

Profil:
Patřím mezi první uživatele internetu v ČR. :) Aktivně jej využívám již od roku 1992 a hned od začátku mě tato síť fascinovala. Od roku 1998 se v různých etapách internetem více či méně živím. V roce 2016 jsem založil sociální podnik specializující se na internet marketing. 

Dovednosti:
V rámci PTL se věnuji obchodní činnosti, marketingovým strategiím a snažím se, aby jak naši zaměstnanci, tak zákazníci byli neustále maximálně spokojeni.

Zkušenosti:
V roce 1998 jsem založil první lesnický portál v ČR. Mám za sebou řadu úspěšných i méně úspěšných internetových projektů. ;)

V letech 2002–2003 předseda Centra pro elektronický obchod, odborné sekce České společnosti pro systémovou integraci. Od roku 2016 mimo jiné místopředseda Českého svazu vědeckotechnických společností.

Profily zaměstnanců > Vojtěch Hulinský

Mgr. Vojtěch Hulinský

Profil:
Psaní mě bavilo už odmala, ale nevěřil jsem, že bych se tím mohl živit – a zvolil pragmatičtější vzdělání a zaměstnání. Po několika letech nekreativní a stereotypní práce se mi úplnou náhodou naskytla šance dělat to, co mě opravdu naplňuje. Okamžitě jsem po tom skočil. A už u toho zůstal.

Dovednosti:
Copywriting – senior, SEO – junior.

Zkušenosti:
Přední český e-shop, několik marketingových agentur a vlastní podnikání.

Profily zaměstnanců > Hana Skálová

Hana Skálová

Profil:
Miluji vizuální komunikaci více než kterýkoli jiný druh komunikace. Grafický design byl vždy velkou součástí mého života a na gymnáziu jsem si díky mému zdravotnímu stavu uvědomila, že potřebuji dělat něco kreativnějšího než se biflovat vzorečky nazpaměť. Nelituji žádného rozhodnutí, protože umělecká škola grafická mi umožnila najít svůj potenciál a dělat co mě baví. Nyní studuji University of Suffolk ve Velké Británii a těším se na další zajímavé výzvy, které mi život přinese.

Dovednosti:
grafický design, webdesign, fotografie, videotvorba

Zkušenosti:
spolupráce s menšími firmami, vlastní tvorba