Příběh druhé šance

Vzepřít se nepřízni osudu a vydobýt si zpět své místo na slunci. O tom PTL, s.r.o. je. Pro většinu z nás v tržním světě nebylo místo. Jako zdravotně postižení lidé jsme se pokoušeli plnohodnotně začlenit do společnosti a opět najít zaměstnání, o které jsme vzhledem k různým zdravotním problémům přišli. Následky dopravních nehod, vrozené vady nebo pracovní úrazy způsobily, že už nejsme schopni stát 12 hodin na nohou nebo být 8 hodin v plném zápřahu u počítače. Z objektivních důvodů zkrátka každý z nás potřebuje individuální přístup a modifikované pracovní podmínky. A to v soukromé sféře zrovna nefrčí…

Víme, jaké to je, když kvůli nepřízni osudu nemáte šanci uplatnit vysokoškolské vzdělání a mnohaletou praxi, proto nebereme práci jako samozřejmost. A na výsledku to je znát. V online marketingu jsme znovu našli prostor pro seberealizaci a využití našich schopností, takže ke každé zakázce přistupujeme s nesmírnou pokorou a vděčností. Naše výstupy tak mají i přidanou hodnotu. Tu srdeční. Kreativitě a poctivé práci se totiž i při zdravotním znevýhodnění meze nekladou. Uvědomujeme si, že to zní jako klišé, ale v případě sociálního podniku PTL to opravdu platí.

Začínáte podnikat a potřebujete se dostat do všeobecného povědomí? Chcete rozšířit svou klientelu? Nebo jen prostě potřebujete víc prodávat? Obraťte se na nás.

Rádi otočíme kola štěstěny směrem k vám. Máme s tím mnoho zkušeností. Pomohli jsme sobě, pomůžeme i vám.

 

Návštěvy

Chcete zvýšit návštěvnost webu?

Relevantní návštěvnost webu je to, o co každý správce webových stránek usiluje. Pomůžeme vám takovou návštěvnost získat.

Konverze

Chcete více konverzí?

Vhodná návštěvnost generuje konverze. Pomůžeme získat konverze, které potřebujete.

Marketing

Potřebujete zlepšit marketingovou komunikaci?

Pomůžeme vám nastavit celkovou marketingovou komunikaci, která povede k žádoucím cílům.

TOP