Reference

Viktor Hojka, specialista na platební managment

Spolupráce s firmou PTL mě přijemně potěšila. Přednesl jsem své potřeby, sami navrhli řešení, které pak ve velmi krátkém čase na klíč zrealizovali. Během několika dní mi zorganizovali a díky dobře cílené reklamě na Facebooku naplnili sérii školení v devíti různých městech (20 až 30 účastníků na jedno místo).

Během 14 dní jsem tak získal přes dvě stě nových zájemců o obchodní spolupráci. Téměř všichni se přihlásili k odběru mých novinek a každý den mi teď chodí několik e-mailů s konkrétními dotazy na zapojení do společného businessu.

Vyhovuje mi, že se mohu zaměřit na podstatu mého podnikání a starost o technikálie a reklamu mohu delegovat na někoho, kdo tomu rozumí. Určitě budu se společností PTL spolupracovat i na dalších kampaních.

Platební systémy
Platební systémy
 
 

Ing.arch. Alena Vychodilová, automatická kresba

Když jsem začínala s poradnou a výukou automatické kresby, neměla jsem ani webové stránky. Stačilo, aby si zákazníci předávali mé telefonní číslo. Dnes mám stránek několik. Dlouho jsem sledovala rady mágů internetového podnikání, marketingu a reklamy a vše si dělala sama. Podle toho to vypadalo – spousta činností mě nebavila, nebo jsem jim nerozuměla do hloubky.

Dělba práce je výborný vynález. V osobě Víta Skály jsem našla vynikajícího spolupracovníka. Vysoká odbornost, pokrytí veškeré problematiky marketingu, spolehlivost, vstřícnost a hlavně lidskost, díky níž se dokážeme domluvit na strategii, včetně té finanční. Už mi neunikají zákazníci, databáze kontaktů narůstá a prodeje jsou pravidelné.

Alena Vychodilová
Alena Vychodilová

HTS spol. s r.o.

"Ve výběrovém řízení jsme si vybrali společnost PTL, jako dodavatele služeb v oblasti digitálního marketingu. Mimo jiné i proto, že jsme měli pozitivní doporučení, ale zejména, že byli ochotni přistoupit na poměrně velmi přísně nastavený model spolupráce v oblasti vyhodnocení výsledků kampaní a úhrady za tyto služby.

Vzhledem k tomu, že jsme kampaň měli dozorovanou Microsoftem, byl tlak na kvalitu služeb, správné zacílení, vhodné nastavení, velmi vysoký. Mohu tímto potvrdit, že očekávané zadání bylo bez výhrad naplněno a výsledky předčily očekávání.

V budoucnu počítáme s rozšířením naší spolupráce i o další oblasti jako je např. SEO atd."

Libor Novotný, jednatel společnosti Hi-Tech Services, spol. s r.o.

Hi-Tech Services, spol. s r.o.

 


 

Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze

"Spolupráce s agenturou PTL je pro nás od začátku velmi přínosná. Agentura poskytuje naší fakultě profesionální klientský servis a společně jsme překonali několik překážek, které se dříve jevily jako neřešitelné.

Díky výborné komunikaci a péči o zákazníka dosahujeme v kampaních našich požadovaných cílů."

Ing. Tereza Kolbabová,  vedoucí marketingového oddělení FLD ČZU

Ukázka z výstupu o výkonu kampaně (Google Data Studio)

 


 

Pradlenka Barborka

Velmi rádi pracujeme pro sociální podnik Pradlenka Barborka. Podívejte se na video, kde jednatel společnost Akrobrab, s.r.o. Bc. Miroslav Krajcigr, Dis. hodnotí spolupráci s naší firmou. A v úvodu se navíc seznámíte s historií a činností Pradlenky Barborky.

 


 

M-styl foto & grafika

„Jelikož jsem se rozhodl k mým fotografiím na webových stránkách připojit nový textový obsah, oslovil jsem firmu PTL, s.r.o. Od začátku zadání zakázky na úpravu stávajících textů jsem byl velice spokojený s komunikací a profesionálním přístupem. Stránky jako by rázem ožily, a navíc jsem dostal několik doporučení, jak je ještě vylepšit. Rady jsem využil a zapracoval na webovky. S výsledkem jsem nad míru spokojený.“

Marek Bartoníček, majitel

m-styl
M-styl

 


 

AZ Shop Pacov

"Z důvodu rekonstrukce objektu jsem musela hned začátkem nového roku zavřít svůj kamenný obchod . Ve snech mě trápil ušlý zisk, platby za elektřinu a kompletní pojištění OSVČ. Naděje svitla díky firmě PTL, s.r.o. Skvělá komunikace, poskytnutí potřebných informací a výsledkem je nový e-shop, který byl kompletně zhotoven do jednoho týdne. Naprostá spokojenost!" 

Zdeňka Kolářová, majitelka

AZ Shop Pacov

 

Policy.EU

  • Blog o dotacích, strukturální a regionální politice Evropské unie ze strategického pohledu. Velký prostor je věnován konkrétním dotačním programům a způsobu implementace evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF) v České republice.
  • Díky optimalizaci stránek se články tohoto portálu na zadaná klíčová slova objevují na prvních místech ve vyhledávači Google. Zkuste si například zadat do vyhledávače heslo "jak na dotace".
Policy.eu

 


 

Jak na dotace z ESI fondů

  • E-learningový kurz pomáhající k rychlejší orientaci v problematice evropských strukturálních a investičních (ESI) fondů a co nejhladšímu čerpání peněz z těchto fondů těmi, pro které to je smysluplné.
Jak na dotace z ESI fondů

 


 

School Can Be Fun

  • Komplexní projekt pomáhající studentům ve věku 15 až 19 let vytěžit maximum z let strávených ve škole. Je určeno především pro středoškoláky, ale může být užitečné i pro studenty prvních ročníků na vysoké škole.
  • Zatím je k dispozici pouze v angličtině.

Ve vytvořených e-learningových kurzech je celkem zapojeno přes 2 000 studentů z více než 120 zemí světa.

School Can Be FUn
School Can Be Fun

 

Podívejte se, jaké marketingové nástroje při své práci používáme.

Rádi byste konzultovali svou situaci?

Společně najdeme konkrétní řešení.

Nebo si nechte zpracovat SEO audit webu a pak se rozhodněte jak dál.

Udělejte první krok ke zviditelnění svého webu ještě dnes!