Reference

Služby, které nabízíme, využíváme jak pro naplňování cílů našich zákazníků, tak pro marketing našich vlastních projektů. Nenabízíme tedy nic, co bychom si předem nevyzkoušeli. Právě na vlastních projektech testujeme řadu různých experimentů a inovativních přístupů. To, co se osvědčilo, pak využíváme i při poskytování našich služeb vám, našim zákazníkům zejména z řad neziskových organizací a malých a středních firem.

M-styl foto & grafika

U této zakázky jsme nejdříve provedli analýzu klíčových slov, a na základě nových, naše copywriterka vypracovala úpravu textů. Kladla velký důraz na čtivost jednotlivých stránek. Propojila je osobním, emocionálně zabarveným textem ve formě příběhu korespondujícím s postojem zadavatele zakázky a jeho přístupem k práci.

„Jelikož jsem se rozhodl k mým fotografiím na webových stránkách připojit nový textový obsah, oslovil jsem firmu PTL, s.r.o. Od začátku zadání zakázky na úpravu stávajících textů jsem byl velice spokojený s komunikací a profesionálním přístupem. Stránky jako by rázem ožily, a navíc jsem dostal několik doporučení, jak je ještě vylepšit. Rady jsem využil a zapracoval na webovky. S výsledkem jsem nad míru spokojený.“

Marek Bartoníček

m-styl
m-styl

AZ Shop Pacov

Internetový obchod, který zajišťuje doplňkový prodej kamenné prodejny. Celý obchod byl vytvořen včetně základního nastavení a naplněním první várkou zboží během sedmi dní. Využívá platformy WordPress a WooCommerce. Pomohli jsme i s nastavením logistického procesu vyřizování objednávek a tvorbou systému pro průběžné vkládání a aktualizaci zboží.

„Z důvodu rekonstrukce objektu jsem musela hned začátkem nového roku zavřít svůj kamenný obchod . Ve snech mě trápil ušlý zisk, platby za elektřinu a kompletní pojištění OSVČ. Naděje svitla díky firmě PTL, s.r.o. Skvělá komunikace, poskytnutí potřebných informací a výsledkem je nový e-shop, který byl kompletně zhotoven do jednoho týdne. Naprostá spokojenost!“ Zdeňka Kolářová

AZ shop Pacov


Policy.EU

  • Blog o dotacích, strukturální a regionální politice Evropské unie ze strategického pohledu. Velký prostor je věnován konkrétním dotačním programům a způsobu implementace evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF) v České republice.
  • Díky optimalizaci stránek se články tohoto portálu na zadaná klíčová slova objevují na prvních místech ve vyhledávači Google. Zkuste si například zadat do vyhledávače heslo „jak na dotace“.

 

Jak na dotace z ESI fondů

  • E-learningový kurz pomáhající k rychlejší orientaci v problematice evropských strukturálních a investičních (ESI) fondů a co nejhladšímu čerpání peněz z těchto fondů těmi, pro které to je smysluplné.

 

School Can Be Fun

  • Komplexní projekt pomáhající studentům ve věku 15 až 19 let vytěžit maximum z let strávených ve škole. Je určeno především pro středoškoláky, ale může být užitečné i pro studenty prvních ročníků na vysoké škole.
  • Zatím je k dispozici pouze v angličtině.

Ve vytvořených e-learningových kurzech je celkem zapojeno přes 2 000 studentů z více než 120 zemí světa.

School Can Be FUn
School Can Be Fun