Co o nás říkají naši zákazníci?

Viktor HojkaPlatební systému.eu
Spolupráce s firmou PTL mě přijemně potěšila. Přednesl jsem své potřeby, sami navrhli řešení, které pak ve velmi krátkém čase na klíč zrealizovali. Během několika dní mi zorganizovali a díky dobře cílené reklamě na Facebooku naplnili sérii školení v devíti různých městech (20 až 30 účastníků na jedno místo).Během 14 dní jsem tak získal přes dvě stě nových zájemců o obchodní spolupráci. Téměř všichni se přihlásili k odběru mých novinek a každý den mi teď chodí několik e-mailů s konkrétními dotazy na zapojení do společného businessu.Vyhovuje mi, že se mohu zaměřit na podstatu mého podnikání a starost o technikálie a reklamu mohu delegovat na někoho, kdo tomu rozumí. Určitě budu se společností PTL spolupracovat i na dalších kampaních.
Ing.arch. Alena VychodilováAutomatická kresba.cz
Když jsem začínala s poradnou a výukou automatické kresby, neměla jsem ani webové stránky. Stačilo, aby si zákazníci předávali mé telefonní číslo. Dnes mám stránek několik. Dlouho jsem sledovala rady mágů internetového podnikání, marketingu a reklamy a vše si dělala sama. Podle toho to vypadalo – spousta činností mě nebavila, nebo jsem jim nerozuměla do hloubky.Dělba práce je výborný vynález. V osobě Víta Skály jsem našla vynikajícího spolupracovníka. Vysoká odbornost, pokrytí veškeré problematiky marketingu, spolehlivost, vstřícnost a hlavně lidskost, díky níž se dokážeme domluvit na strategii, včetně té finanční. Už mi neunikají zákazníci, databáze kontaktů narůstá a prodeje jsou pravidelné.
Libor NovotnýHi-Tech Services, spol. s r.o.
Ve výběrovém řízení jsme si vybrali společnost PTL, jako dodavatele služeb v oblasti digitálního marketingu. Mimo jiné i proto, že jsme měli pozitivní doporučení, ale zejména, že byli ochotni přistoupit na poměrně velmi přísně nastavený model spolupráce v oblasti vyhodnocení výsledků kampaní a úhrady za tyto služby.Vzhledem k tomu, že jsme kampaň měli dozorovanou Microsoftem, byl tlak na kvalitu služeb, správné zacílení, vhodné nastavení, velmi vysoký. Mohu tímto potvrdit, že očekávané zadání bylo bez výhrad naplněno a výsledky předčily očekávání.V budoucnu počítáme s rozšířením naší spolupráce i o další oblasti jako je např. SEO atd.
Ing. Tereza KolbabováLD ČZU
Spolupráce s agenturou PTL je pro nás od začátku velmi přínosná. Agentura poskytuje naší fakultě profesionální klientský servis a společně jsme překonali několik překážek, které se dříve jevily jako neřešitelné.Díky výborné komunikaci a péči o zákazníka dosahujeme v kampaních našich požadovaných cílů.
Marek BartoníčekM-styl
Jelikož jsem se rozhodl k mým fotografiím na webových stránkách připojit nový textový obsah, oslovil jsem firmu PTL, s.r.o. Od začátku zadání zakázky na úpravu stávajících textů jsem byl velice spokojený s komunikací a profesionálním přístupem. Stránky jako by rázem ožily, a navíc jsem dostal několik doporučení, jak je ještě vylepšit. Rady jsem využil a zapracoval na webovky. S výsledkem jsem nad míru spokojený.
Bc. Miroslav Krajcigr, DiS.Akrobrab, s.r.o.
Využíváme kompletní sortiment služeb společnosti PTL, s.r.o. Díky tomu se na nás průběžně obracejí noví zájemci a nemáme tak o zákazníky nouzi.
TOP