SPECIALISTA NA ON-LINE MARKETING

Ostatní služby

Nabízíme toho ještě mnohem více

Nabízíme komplexní servis v oblasti on-line marketingu. Díky sehranému a zkušenému týmu máme mnohem širší záběr než jen SEO a PPC.

Jako sociální podnik jsme registrovaný poskytovatel náhradního plnění. Proto si můžete náklady na veškeré naše služby v rámci tzv. náhradního plnění odečíst z daní.

S čím vám rádi pomůžeme?

Velmi rychle a relativně levně vám zpracujeme web, který bude mít unikátní rozvržení a design. Jeho součástí může být i e-shop, různé typy formulářů, napojení na platební brány a další pokročilá funkcionalita.

Většinu webů vytváříme na světově nejrozšířenější platformě WordPress, ale ve spolupráci s našimi partnery dokážeme nabídnout i složité systémy budované na míru, pro které by byl WordPress už příliš „dýchavičný“. 

Podívejte se na ukázky našich prací.

Grafické práce jsou nedílnou součástí téměř všech našich služeb. Naše grafička zpracovává reklamní bannery a unikátní designy webů.

Dále vám rádi vytvoříme nové logo či provedeme redesign stávajícího, zpracujeme návrh jednotného vizuálního stylu firmy (corporate identity), navrhneme vzhled vizitek a zajistíme jejich vytištění i dodání na vaši adresu.

Podobně zpracováváme i letáky, magazíny, newslettery apod.

Chcete vydat knihu? Zajistíme profesionální sazbu včetně grafických doplňků, ilustrací a vytvoření obalu knihy, který nejvíce prodává.

Vytvoříme vám špičkové texty na web, blog, sociální sítě nebo do reklamních i e-mailových kampaní. Zaujmou, vytvoří potřebu a efektivně vyzvou k akci. A ze čtenářů se tak stanou zákazníci.

Podívejte se na ukázky práce našich copywriterů na našem blogu.

Dobře víme, že většina podnikatelů má práce až na hlavu. Proto vám ulevíme od některých rutinních činností, aniž byste si museli platit vlastní zaměstnance či armádu externistů. Delegujte část rutinních povinností na naše zaměstnance a ušetřete čas i peníze.

Rádi se vám postaráme o:

  • agendu související s organizací vzdělávacích akcí,
  • zpracování dat v MS Excel,
  • formátování textů v MS Word,
  • tvorbu PowerPointových prezentací,
  • správu e-shopu a webových stránek,
  • přepis textů, korektury apod.
  • offline zákaznický servis,
  • rutinní administrativu.

 

A aby toho nebylo málo, jako doplněk nabízíme  i dopravu těžkých zásilek do hůře dostupných lokalit, a to po celé Evropě stylem „door to door“.

Terénní kurýr

 

Potřebujete doručit těžší zásilku na horskou chatu v Krkonoších nebo Alpách? Či na jinak hůře dostupné místo, kam běžná dodávka nezajede?

Nechte si zpracovat individuální kalkulaci na dopravu naším terénním vozem Ford Ranger 4×4, který uveze na korbě až 1 000 kg (možné na europaletě) a na vleku až 3 500 kg. Plně naložení projedeme i přes polní cesty a vyjedeme prudší svahy.

Nabízíme i garanci času dodání v rozmezí 15 minut! A to napříč celou Evropou. 

Užitečný rozcestník:

Profily zaměstnanců > Pavel Brabec

Pavel Brabec

Profil:
Po letech stereotypní práce jsem dostal šanci dělat něco nového. On-line marketing jsem se naučil jako samouk. PPC se mění každým dnem a co fungovalo včera, nemusí fungovat dnes. V PTL se starám kromě PPC reklamy o analýzu klíčových slov. 

Dovednosti:
Nastavení a správa kampaní Google Ads a Sklik, analýza klíčových slov.

Zkušenosti:
5 let v marketingové firmě a sociálním podniku.

Profily zaměstnanců > Eva Liberdová

Mgr. Eva Liberdová

Profil:
S marketingem a SEO jsem začala v neziskovce, kde jsem měla na starosti obsah webu a jeho správu. Od roku 2014 se věnuji on-line reklamě, placeným kampaním na Google Ads a Sklik Seznam. Mám složené certifikace Google Ads.

Dovednosti:
Analytika klíčových slov. Analytika konkurence. Marketingové analýzy.
Nastavení, správa, datová analytika kampaní Google Ads a Sklik.

Zkušenosti:
S co nejmenší vynaloženou částkou získat co nejvíce relevantních návštěvníků a potenciálních zákazníků webu a e-shopů. Samotná optimalizace vyžaduje čas, který se vyplatí.

Profily zaměstnanců > Vít Skála

PhDr. Ing. Vít Skála, Ph.D.

Profil:
Patřím mezi první uživatele internetu v ČR. :) Aktivně jej využívám již od roku 1992 a hned od začátku mě tato síť fascinovala. Od roku 1998 se v různých etapách internetem více či méně živím. V roce 2016 jsem založil sociální podnik specializující se na internet marketing. 

Dovednosti:
V rámci PTL se věnuji obchodní činnosti, marketingovým strategiím a snažím se, aby jak naši zaměstnanci, tak zákazníci byli neustále maximálně spokojeni.

Zkušenosti:
V roce 1998 jsem založil první lesnický portál v ČR. Mám za sebou řadu úspěšných i méně úspěšných internetových projektů. ;)

V letech 2002–2003 předseda Centra pro elektronický obchod, odborné sekce České společnosti pro systémovou integraci. Od roku 2016 mimo jiné místopředseda Českého svazu vědeckotechnických společností.

Profily zaměstnanců > Vojtěch Hulinský

Mgr. Vojtěch Hulinský

Profil:
Psaní mě bavilo už odmala, ale nevěřil jsem, že bych se tím mohl živit – a zvolil pragmatičtější vzdělání a zaměstnání. Po několika letech nekreativní a stereotypní práce se mi úplnou náhodou naskytla šance dělat to, co mě opravdu naplňuje. Okamžitě jsem po tom skočil. A už u toho zůstal.

Dovednosti:
Copywriting – senior, SEO – junior.

Zkušenosti:
Přední český e-shop, několik marketingových agentur a vlastní podnikání.

Profily zaměstnanců > Hana Skálová

Hana Skálová

Profil:
Miluji vizuální komunikaci více než kterýkoli jiný druh komunikace. Grafický design byl vždy velkou součástí mého života a na gymnáziu jsem si díky mému zdravotnímu stavu uvědomila, že potřebuji dělat něco kreativnějšího než se biflovat vzorečky nazpaměť. Nelituji žádného rozhodnutí, protože umělecká škola grafická mi umožnila najít svůj potenciál a dělat co mě baví. Nyní studuji University of Suffolk ve Velké Británii a těším se na další zajímavé výzvy, které mi život přinese.

Dovednosti:
grafický design, webdesign, fotografie, videotvorba

Zkušenosti:
spolupráce s menšími firmami, vlastní tvorba